Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun.
24 Nisan 2014, 21:22:39

Gönderen Konu: "Hafıza Teknikleriyle Arapça Öğrenme"  (Okunma sayısı 3446 defa)

MüslümanGenç

• Laİlaheİllallah
  • DUÂ: 90
  • Çevrimdışı Çevrimdışı
  • GELECEĞE UMUTLA
"Hafıza Teknikleriyle Arapça Öğrenme"
« : 12 Ocak 2011, 23:13:33 »

Link: HafızaTeknikleri ile Arapça Kursu 2. Bölüm

"Hafıza Teknikleriyle Arapça Öğrenme" kursumuz başlıyor. Sadece 32 saatte 1.000 Arapça kelimeyi ezberleyecek ve asla unutmayacaksınız. Evet, yanlış duymadınız, sadece 32 saatte 1.000 Arapça kelimeyi ezberleyecek ve asla unutmayacaksınız!

Kur'an-ı Kerim'de geçen 1000 Arapça kelimeyi ezberleme
Hafıza teknikleriyle Arapça gramer ezberleme
7 gün internet desteği
Hafıza teknikleriyle Arapça metin ezberleme

KURS YERİ VE TARİHİ

Kursumuz 2 Aralıkta Fatih ve Kadıköy'de başlıyor.

HAFIZA GÖSTERİSİNE DAVETLİSİNİZ

Hafıza Uzmanı Sinan Yılmaz her cumartesi saat: 12:00 de Hafıza Merkezinde gösteriler yapacaktır. Arapça eğitimi ile ilgili sorularınızı direk Sinan beye sorabilir birbirinden farklı hafıza şovlarını izleyebilirsiniz. Girişler ücretsizdir.

Adres: Osmanağa mah. Serasker cad. No 63/4 Kadıköy-İstanbul

KURS SAATLERİ

Fatih Kursumuz Perşembe günleri

Bayanlar sınıfı 16:30 - 18:30
Erkekler sınıfı 19:30 - 21:30
Kadıköy Kursumuz Cumartesi ve Pazar günleri

Bayanlar sınıfı Cumartesi 11:00 - 13:00
Erkekler sınıfı Pazar 16:00 - 18:00
KURS SÜRESİ

Kursumuz 4 ay devam edecektir. Eğitimimiz iki farklı süreçten oluşmaktadır:

1- Yüz yüze eğitim: 4 ay boyunca sadece haftanın bir günü kursiyerler kursumuza katılacak ve 2 dersten oluşan eğitimi merkezimizde alacaklardır. Bu iki dersin ilk dersinde Hafıza Teknikleriyle Arapça Kelimeler ezberlenecek; ikinci derste ise hafıza teknikleriyle gramer ve metin ezberleme dersleri yaptırılacaktır.

2- Zamandan ve mekândan bağımsız eğitim: İnternet üzerinden yapılacak olan bu eğitimde kursiyerlerimize 2 farklı hizmet sunulacaktır.

A- Her hafta farklı gramer dersleri video formatında sitemize eklenecek ve kursiyerler bu videoyu kendilerine verilen şifre ile seyredebileceklerdir. Bu sayede gramer konularını görsel dersler ile öğrenecekler ve diledikleri dersleri defalarca seyredebileceklerdir.

B- Her gün konferans sistemiyle o gün seyredilen konunun canlı anlatımı uzman öğretmenlerimiz tarafından bir daha yapılacak ve kursiyerler diledikleri soruları öğretmenlerimizi sorabileceklerdir. Bu sayede zamandan ve mekândan bağımsız bir eğitim ile haftanın 7 günü Arapça eğitime devam edecektir. Bu sayede kişiler evlerinde ya da işyerlerinde kahvelerini yudumlarken Arapça öğrenmenin keyfini yaşayacaklardır.

1 GÜN YÜZYÜZE 6 GÜN UZAKTAN EĞİTİM:

YÜZYÜZE EĞİTİM

2 ders
Haftanın 1 günü
16 haftada 1000 Arapça kelime
Hafıza Teknikleriyle Arapça metin ezberleme
Hafıza Teknikleriyle Arapça gramer ezberleme
UZAKTAN EĞİTİM

Videolu dilbilgisi anlatımları
Canlı ders anlatımları
Öğretmene birebir sorular
Düzenli takip ve kontrol edilen ödevler
Ders kaçırmak yok
Haftada 7 gün eğitim
KURS ÜCRETİ

Kursumuzun aylık ücreti sadece 200 TL dir.

« Son Düzenleme: 12 Ocak 2011, 23:34:06 Gönderen: Zeynepder. »